КОСМОС і СПОРТ

КОСМІЧНЕ ОЛІМПІЙСЬКЕ ВОГНИЩЕ 
Російський екіпаж Міжнародної космічної станціі винесе у відкритий космос Олімпійський вогонь, повідомили в Роскосмосі. Відзначається також, що факел буде без вогню, оскільки відкритий вогонь ніхто не дозволить відправити на Міжнародну космічну станцію. Крім того, у відкритому космосі горіти він не буде.
Докладніше...

СПОРТИВНІ КОСМІЧНІ ЗМАГАННЯ
Невагомість - чим не привід для винаходу цілого класу нових спортивних змагань? Адже космічний спорт того чи іншого типу більш ніж імовірний. Особливо у зв'язку з бурхливим розвитком приватного аерокосмічного бізнесу і збільшенням кількості космічних туристів. Чи дивно, що змагання в невагомості придумуються вже сьогодні?
Докладніше... 

ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА КОСМОНАВТІВ
Дорога в космос починається на Землі, і шлях до зірок підвладний лише людям, сильним тілом і духом. «Тільки фізично міцний організм здатний впоратися з програмою підготовки космонавта і самим польотом», - стверджував Юрій Олексійович Гагарін.
Спорт міцно увійшов у життя космонавтів. Більшість з них не обмежуються тільки плановими заняттями, а стали справжніми професіоналами у різних видах спорту.
Докладніше... 

Леонид Каденюк перед полетом, который продлился 15 суток 16 часов 35 минут 1 секунду. СПОРТ У ЖИТТІ КОСМОНАВТІВ
Перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк – великий шанувальник спорту. Він досі регулярно зранку бігає і переконаний, що саме оздоровчі заняття фізичною культурою та спортом мають допомогти Україні подолати проблему надзвичайно низького загального рівня здоров’я населення.
- Спорт для мене – друге життя, бо людина без спорту не може стати космонавтом. Одна з головних вимог до космонавта – бути здоровою людиною. Тому я багато уваги приділяю заняттям фізичною культурою і спортом.